TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİ

TAŞIMACILIK ÇÖZÜM HİZMETLERİ

Her Noktada Geniş Hizmet Ağı ile Hızlı ve Etkin Taşımacılık Servisleri

Avrupa’nın en büyük ve modern araç filosuna sahip lojistik sağlayıcılarından biri olarak Alatlı, tüm Makedonya ,arnavutluk ,sırbıstan ,bosna hersek ,Macaristan ,hırvatistan ,polonya, İtalya, Almanya ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Alatlı, teknolojiyi en üst seviyede tutmakta ve inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya sürekli yatırım yapmaktadır.

En efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren Alatlı, otomotiv, FMCG, sağlık, e-ticaret, perakende ve tekstil, imalat ve elektronik başta olmak üzere birçok farklı sektöre özel çözümler üretmektedir.

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla Alatlı, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır

Deniz & Hava

Alatlı müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda Alatlı akılcı lojistik çözümler üretmekte, hava ve deniz taşımacılık hizmetlerine aynı zamanda tamamlayıcı rol de tanımlamaktadır. Geniş acenta ağı, sahip olduğu lisans ve uluslararası üyelikleriyle Alatlı, hava& deniz taşımacılığında en kaliteli servisi sunmaktadır.