İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Seçme ve işe alım, doğru insan kaynağının belirlenen uygun pozisyon için şirkete kazandırıldığı önemli bir süreçtir. Bu doğrultuda İnsan Kaynakları tarafından çeşitli kanallar kullanılarak aday araştırmaları yapılmaktadır. Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen adaylar İnsan Kaynakları departmanımız ile yapılacak ilk görüşme için davet edilerek yetkinlik bazlı mülakatlarımıza alınmaktadır. Pozisyonun gerekliliğine göre adaylara aşağıda yer alan testler uygulanmaktadır:
- Kişilik Testleri
- Genel Yetenek Testleri
- Psikoteknik Testler
- Yabancı Dil Testleri
- Dikkat Testleri
- Teknik Testler
- Uzmanlık Testleri
- Değerlendirme Merkezi Uygulaması
Süreci olumlu devam eden adaylar ilgili bölüm müdürü ve yöneticiler ile görüştürülmektedir. Görüşmelerin tamamını ve referans araştırmalarını olumlu olarak tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır. Tüm süreçler sonunda adaylarımıza sürecin gelişimi ve sonucu hakkında mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.
Aday veri tabanının verimliliği açısından faks ve posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.
Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir. ALATLI LOJİSTİK A.Ş.'de çalışmak isterseniz; basvuru@alatlı.com adresine aşağıdaki Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Bildirimi'ni okuyup onayladıktan sonra altında çıkacak olan İş Başvuru Formu'nu doldurarak gönderebilir veya kariyer.net adresinde bulunan açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

İşvuru Formu

Gümrükleme, Uluslararası Nakliye ve Depo & Stok Yönetimini alanlarında Türkiye' de lider, Uluslararası statüde uzman ve müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.